חזון : חברת מקפיצים אירועים שמה לה כמטרה ליצור אירועים חוויתיים ומעצימים עבור ילדים ונוער, להתחדש ולהפתיע עם שלל מתקני לונה מרגשים יחד עם שמירה ללא סייג על הבטיחות והאבטחה של המשתמשים.


הערכים המרכזיים שלנו ביצירת אירועים הם:


העצמה אישית – אנו דואגים שהשימוש במתקני הלונה פארק שלנו יחזק אצל הילדים תכונות כמו דבקות במטרה, ביטחון עצמי ועזרה לחבר.

כאשר אנו מחליטים על רכישת מתקני לונה פארק חדשים עבור האירועים שלנו אנו נתעדף מתקנים שיתנו ערך מוסף לילדים מלבד עצם תחושת ההנאה.


דוגמא למתקן שמעצים את אישיותם של הילדים הוא מתקן ‘פארק החבלים’. המתקן הינו יחיד מסוגו בארץ (!!) ובו הילדים צריכים להתקדם במסלול חבלים מבלי ליפול לבריכת הכדורים!


שמחה והנאה – אנו נדאג שכלל הילדים יהנו באופן מקסימלי מהאירועים שלנו, ולכן נדאג להתאים את המתקנים לכל אירוע בהתאם לגיל הילדים והיכולות שלהם.


בטיחות – חברת ‘מקפיצים אירועים’ שמה לה בדגש את בטיחות הילד לפני הכל והיא עובדת על פי התקנים המחמירים ביותר בשביל שהילד יחזור בריא ושלם ועם חיוך גדול על הפנים.

מתנפחים למים להשכרה - מגלשת דולפין

חיוביות וראש טוב – הצוות של מקפיצים אירועים מורכב כולו מאנשים חיוביים ואדיבים.

בתכנון אירועים חברתיים הרבה פעמים נכנסים למצבי לחץ, ולכן חשוב לעבוד עם אנשים טובים, איכותיים ומנוסים שיודעים לעשות סדר וליצור אירוע מהנה ותוסס מא’ עד ת’.


חדשנות – כמו כל ארגון שרוצה להיות בחזית התעשייה, אנו בחברת ‘מקפיצים אירועים’ תמיד דואגים לחדש את קטלוג מתקני הלונה פארק שלנו במתקנים החדישים ביותר ודואגים להביא אותם מנקודות מרוחקות ברחבי העולם.

מתנפחים לאירועים מתנסי

אהבת הארץ – בסיס חברת ‘מקפיצים אירועים’ נמצא ביישוב מצפה יריחו ליד ירושלים.

אנו נשמח לקיים אירועים בכל רחבי ארץ ישראל כולל יהודה ושומרון.


יושרה ושקיפות – אנו מקפידים על כך שכל לקוח שמזמין אירוע, ידע לפני מה הוא בדיוק אמור לקבל. על מנת להיות שקופים ככל הניתן.


נסיים בהמלצה של ברק מירושלים: “האירוע של מקפיצים אירועים היה מעל ומעבר לכל הציפיות שלנו!

הם הפיקו את האירוע בצורה מושלמת כך שכל מה שנשאר לי ולאשתי לעשות זה פשוט לראות את הילדים נהנים ולהתמוגג מנחת”☺

לוגו של וואטסאפ דברו איתנו בווצאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן